Sponsor

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

The Walking Dead 4. Sezon 9. Bölüm

The Walking  Dead 4. Sezon 9. Bölüm

Aylaklar ,  insanlar ve şanssızlık ekibimizi gene rahat bırakmamakta.Tabi bu da biz diziyi izleyenlere büyük bir haz veriyor. 4. Sezon hız kesmeden devam ederken ekibin başına gene olur olmadık bir iş geldi önce hastalık sonra vali geri döndü ve gene bir dünya sıkıntıyla karşı karşıya kaldılar. Her sezon olduğu gibi bu sezonda sezon arasına giren […]

20 Aralık 2013 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Aylaklar ,  insanlar ve şanssızlık ekibimizi gene rahat bırakmamakta.Tabi bu da biz diziyi izleyenlere büyük bir haz veriyor.

4. Sezon hız kesmeden devam ederken ekibin başına gene olur olmadık bir iş geldi önce hastalık sonra vali geri döndü ve gene bir dünya sıkıntıyla karşı karşıya kaldılar.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda sezon arasına giren The Walking Dead bu sefer sezon arasını hakketti diyebiliriz.İzleyenleri bu sezon tatmin eden dizi 8. bölümün ardından araya girdi.

==SPOİLER==

Bu ondan sonra yazacaklarım 8. bölümü ve daha öncesini izlemeyenlere tavsiye edemem.

Valinin baskını ardından Rick sağlam bir dayak yemiş , hapishaneyi ayaklar basmış ve bolca insan telef olmuştu.

Çizgi romana göre bu iş daha önce olması gerekiyordu dizinin senaristleri ama çizgi roman okuyanları şaşırtmak amalı genelde böyle şeyler yapıyorlar.

Neyse spoilera gelirsek.

Judiht yani Rick’in kızı tahminlerime göre ölmedi.Çünkü Tyreesi kurtaran çocuklar , Treeyse : O taraftan değil! dediğinde dinlemeyip oraya gittiler ve bebeği Treesiye verecekler böylece Judiht güvende olacak.

Ama Rick iyice keçileri çıkıracak ve yediği dayak sonrası rahatsızlanacak ve iyileşmesi zaman alacak ona bir süre Carl bakacak ve bu Carl’ı iyice sert bir tip yapacak.

Tyreesi Judiht’i Rick’e sağ sağlim getireceği için iyi arkadaş olacaklar.

NOT:Bunları çoğu Çizgi Romanda öyle olmadı dolayısıyla hepsi olacak diye bir şey demiyorum.

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül