Sponsor

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Barfiks Nedir?

Barfiks Nedir?

Barfiks Nedir?   Merbahalar arkadaşlar.   Öncelikle burda okuyacaklarınız profesyonel değil sadece belli bir süre spor yapmış birinin yazısıdır.   Barfiks ; vücudu kollar ve eller yardımıyla baş el hizasına kadar çekip sonra kolları tekrar bırakıp(birden değil kontrollü biçimde) bu hareketi tekrarlamaktır.Resimde Görüldüğü gibi. Barfiks için gerekli olanlar bir barfiks barı.Evde uygulayacaklar için kapıya asılan […]

29 Kasım 2012 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Barfiks

Barfiks Nedir?

 

Merbahalar arkadaşlar.

 

Öncelikle burda okuyacaklarınız profesyonel değil sadece belli bir süre spor yapmış birinin yazısıdır.

 

Barfiks ; vücudu kollar ve eller yardımıyla baş el hizasına kadar çekip sonra kolları tekrar bırakıp(birden değil kontrollü biçimde) bu hareketi tekrarlamaktır.Resimde Görüldüğü gibi.
A standard pull-up

Barfiks için gerekli olanlar bir barfiks barı.Evde uygulayacaklar için kapıya asılan modelleri var internette rahatlıkla bulabilirsiniz ve gayet ekonomiktir.

Bafiksin Faydaları


Her sporun olduğu gibi barfiksinde birçok faydası var.Bunlar genel olarak sırt, omuz, kol ve göğüs kaslarıdır.Ama hareket çeşidine göre bu faydalar artıp azalabilir.Artması için iyi çalışmak azalması içinse dikkatli bir şekilde çalışması lazımdır.

 Tek Seferde 25 Barfiks Çekme Programı

 

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül